A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Parkiety Jawor

Realizacje

Obiekty referencyjne Realizacje Podłogi drewniane lite Podłogi drewniane warstwowe Podłogi sportowe Tarasy
Salon Nissan Warszawa 18-09-2013

Nowy Nissan Odyssey to ekskluzywny, największy w Europie centralno-wschodniej salon marki NISSAN o powierzchni ponad 800 m², z miejscem na ekspozycję ponad dwudziestu samochodów. Komfortowe stanowiska sprzedażowe, obsługi kredytowej, ubezpieczeniowej, wydania nowych aut, a także przestronna poczekalnia i kafeteria dla klientów, profesjonalny serwis wyposażony w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i naprawczy.

Na ponad 400 m² ciągów komunikacyjnych, które rozciągają się na całej powierzchni salonu ułożono deskę parkietową wykonany z drewna teakowego. Potencjalni klienci przechadzają się po nim podziwiając bogatą ofertę samochodów tej znanej japońskiej marki. Ciemno-miodowy kolor parkietu bardzo ładnie komponuje się ze stalowo-szarą mieszanka materiałów konstrukcyjnych, dodatkowo uwypuklając prezentowane samochody marki NISSAN. Pomiędzy deskami zastosowano czarną fugę elastyczną.

Ponieważ dobry parkiet teakowy należy ułożyć na specjalnym kleju do egzotyku, wybrano poliuretanowy klej do egzotyku marki UZIN MK 92 S.

Przed ułożeniem parkietu powierzchnia została zagruntowana specjalnym dwuskładnikowym gruntem na bazie epoksydu, który poprawia przyczepność klejów poliuretanowych.

Podłoga w salonie sprzedaży jakim jest salon samochodowy NISSANA jest intensywnie użytkowana dlatego zdecydowaliśmy się na zastosowanie dwuskładnikowego oleju noszącego nazwą Magic Oil 2 K. Ten dwuskładnikowy preparat jest kombinacja naturalnego oleju i wosku i zapewnia wysoki poziom ochrony drewna tworząc powierzchnię odporną na działanie wody i brudu niemożliwą do uzyskania za pomocą zwykłych olejów do parkietu. Rozlana woda, sok czy brud z ulicy przenoszony na butach nie powoduje zabrudzenia podłogi.

Dodatkowo warstwa wosku podkreśla kolor i strukturę naturalnego drewna. Po zaolejowaniu powierzchnię parkietu zakonserwowano środkiem pielęgnacyjnym Magic Oil Care. Warstwa konserwacyjna, która tworzy się na powierzchni chroni olejowaną podłogę zachowując jej walory optyczne i wydłużając jej żywotność. Ponadto środek pielęgnujący posiada właściwości antypoślizgowe.

THESPIAN Wrocław 18-09-2013

Thespian to nowoczesny budynek apartamentowy przy placu Powstańców Śląskich 1. W Thespianie znajduje się 38 luksusowych apartamentów. Przestronne, jasne wnętrza pozwalają na swobodne aranżowanie przestrzeni. Wszystkie apartamenty zostały wykończone „pod klucz”. Oznacza to, że mieszkańcy wprowadzają się do lokali z gotowymi podłogami, stolarką, łazienkami i urządzonymi kuchniami wyposażonymi w wysokiej klasy sprzęt AGD.

Inwestycja realizowana była od maja do września 2011 r. W apartamentach zamontowano na klej poliretanowy deski trzywarstwowe firmy Tarkett z różnych gatunków drewna w ilości 1600 m2. Wszystkie pomieszczenia wykończono listwami przypodłogowymi w naturalnej okleinie, wokół grzejników tunelowych zastosowano listwy aluminiowe.

Biały Pałac Niesięcin 18-09-2013

Budowa miesiąca kwiecień - Parkiet przemysłowy dąb.

Zespół hotelowo-bankietowy okolice Łodzi. Parkiet przemysłowy w ilości 950 m2 dąb, lapacho wykończony olejem.

Opis zdjęć:
1. widok obiektu
2. pomieszczenie w trakcie montażu
3. przygotowanie do montażu opaski
4. parkiet gotowy do szlifowania
5. parkiet wyszlifowany, aplikacja oleju
6. gotowa cześć sali wykończona olejem
7. detale w narożnikach sali wykonane z lapacho

Apartamentowiec Rondo Verona Wrocław 18-09-2013

Inwestycja była realizowana w okresie styczeń - grudzień 2008 r. Wszystkie apartamenty były wykonane w bardzo wysokim standardzie wykończenia, podłogi nasza firma wykonała z trzech gatunkach egzotycznych: iroko, merbau, tauari. Podłogi po zagruntowaniu podłoża przyklejone zostały klejem poliuretanowo-epoksydowym II-składnikowym i wykończone 3-ma warstwami rozpuszczalnikowego lakieru poliuretanowego II-składnikowego. Całość została wykończona listwami przypodłogowymi w odpowiednim kolorze.

Od strony Placu Powstańców Śląskich obiekt ma charakter monumentalny, nawiązujący do architektury Ronda, zaś od strony parku, który znajduje się tuż za nim, enklawa przepełniona ciszą i spokojem. W projekcie budynku zwracają uwagę bogate wykończenia w marmurze i trawertynie i charakterystyczny spadzisty dach oraz przytulne, luksusowe loggie.

Jelenia Struga Spa Resort, Kowary 18-09-2013

Jelenia Struga w Kowarach to coś więcej niż hotel. Oczywiście, można tu spędzić kilka dni w miłej atmosferze, chodzić po górach i podziwiać widoki, ale można tu także przyjechać celem poprawienia swojego wyglądu. Jelenia Struga oferuje bowiem zabiegi zarówno z zakresu kosmetyki, jak i medycyny czy stomatologii estetycznej.

Inwestycja była realizowana w drugim półroczu 2006 r. W pokojach hotelowych oraz czytelni hotelowej zostały zamontowane deski lite surowe taurai w ilości 650m2. Zakres robót obejmował montaż deski na kleju poliuretanowym szlifowanie oraz olejowanie podłogi. Po zakończeniu wszystkich prac wykończeniowych podłoga została dodatkowo zabezpieczona woskiem.

Oferujemy produkty marek: